Tel. 539 305 555
Email: biuro@pbnowak.pl

O Firmie

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE NOWAK zajmuje się wykonawstwem rozmaitych robót budowlanych jak również kompleksową realizacją inwestycji. Działamy na terenie całego kraju- przede wszystkim w Wielkopolsce i Dolnym Śląsku.

Działalność rozpoczeliśmy od drobnych prac remontowych jako mała firma rodzinna. Solidność oraz połączenie wiedzy z doświadczeniem sprawiły, że zyskujemy coraz to szersze grono zadowolonych klientów, co pozytywnie wpłynęło na rozwój naszej firmy.

Obecnie zatrudniamy około dwudziestu pięciu odpowiednio wykwalfikowanych pracowników, kórzy dysponują nowoczesnymi oraz wydajnymi narzędziami pracy. Oferujemy pełen zakres usług budowlanych, stosując najnowocześniejsze technologie i sprawdzone rozwiązania. To dzięki tym czynnikom mamy możliwość realizacji coraz to większych i poważniejszych zleceń.

Cenimy wysoką jakość oferowanych usług, terminowość a także rzetelność wobec naszych klientów, to właśnie te czynniki sprawiły, że oferowane przez nas usługi cieszą się sporym zainteresowaniem.

Wszystkich zainteresowanych świadczonymi przez nas usługami serdecznie zapraszamy do współpracy.